درآمد پایدار

درآمد پایدار | مرکز تخصصی طراحی سایت ، بهینه سازی و سئو سایت ، برند سازی شخصی و سازمانی ، تبلیغات هدفمند | آموزش و اجرا

 

درآمد پایدار : اولین مرکز تخصصی در خصوص ارائه خدمات نتیجه محور در زمنیه رسیدن به برند و درآمد بالا می باشد . هدف نهایی درآمد پایدار رساندن مشتریان خود به درآمد های بالا می باشد .

 

اعتقاد درآمد پایدار این است : وب سایتی که برای کارفرما طراحی می شود حتما باید برای کارفرما درآمد زا باشد . بهترین سایت طراحی شده ، با بهترین کیفیت هاست و قابلیت ، توسط بهترین شرکت طراح سایت ، بدون درآمد هیچ فایده ای ندارد .

 

اعتقاد درآمد پایدار این است :  سئو و بهینه سازی که برای کارفرما انجام می گیرد حتما باید برای کارفرما ایجاد درآمد کند . بهترین سئو و بهینه سازی سایت ، کسب اولین رتبه های گوگل ، ورودی بسیار بالا از موتور های جستجو و شبکه های اجتماعی ، بدون کسب درآمد هیچ فایده ای ندارد .

 

اعتقاد درآمد پایدار این است :  برندینگ و برند سازی که برای کارفرما انجام می گیرد حتما باید برای کارفرما ایجاد شخصیت ، جایگاه و تصویر ذهنی خوب برای مخاطب کند . بهترین برند سازی ها ، بهترین استراتژی های ساخت برند ، برند سازی توسط بهترین شرکت های ساخت برند ، هزینه کردن میلیاردی برای برند ، بدون ایجاد تصویر ذهنی اعتماد و اطمینان برای مخاطب شما هیچ فایده ای ندارد .

 

اعتقاد درآمد پایدار این است : تبلیغات و بازاریابی اینترنتی که برای شما تجرا میگیرد حتما باید هدفمند بوده و مشتریانی که به شما پول می دهند را ، به سمت شما هدایت کند . تبلیغات گسترده ، توسط شرکت های معتبر و بزرگ بدون ایجاد درآمد و ارتقاء برند هیچ فایده ای ندارد .

 

پس برای وقت و پول خود ارزش قائل باشید و صرفا به جهت نام و آوازه یک شرکت پروژه کسب و کارخود را به دیگران نسپارید .

 

درآمد پایدار به صورت حرفه ای و نتیجه محور خدمات تخصصی طراحی ، سئو ، برند و تبلیغات سایت را اجراء نموده و محصولات آموزشی تخصصی نیز در این زمینه ارائه می نماید .

 

درآمد پایدار طراح  نوعی از درآمد است که در طول زمان پایداری خود را حفظ می کند . این نوع درآمد ها ، درآمد هایی هستند که در طول زمان بصورت مداوم ادامه دار هستند و به صاحبان آن انتفاع می رسانند . از جمله موارد درآمد پایدار می توان به موارد زیر اشاره نمود 

کسب درآمد پایدار از طریق اینترنت به این شرح است : 
شما با داشتن یک وب سایت خوب و با سرعت بالا و بهینه سازی وب سایت و بعد از اون برند سازی می تونین به یک درآمد پایدار برسین 
به صورتی که کاربران در مورد کیفیت محصولات و خدمات دیگر سئوالی نمیکنند و فقط به برند مورد علاقیشان اعتقاد دارند و آن موقع است که صاحبان آن کسب و کار به آرزو های ذهنی خودشان می رسند . دیگر نیازی به زحمت زیاد نیست ، فقط کافی است این افراد فقط محصولات و مورد نظرشان را تولید کنند ، فروش خودکار بدون زحمت انجام می گردد . 
برند هایی از این طبقه مانند ، سامسونگ ، اپل ، سونی و از این قبیل برند ها  

درآمد پایدار : طراحی وب سایت های حرفه ای ، ویژه مشاغل مختلف با آخرین متد ها و زبان های برنامه نویسی روز دنیا

سئو و بهینه سازی سایت مطابق با آخرین الگوریتم های اعلام شده جهانی

برند سازی و بازار یابی اینترنتی حرفه ای

021/75038120 : جهت مشاوره و دریافت خدمات از شعبه تهران

031/42651167 : جهت مشاوره و دریافت خدمات از شعبه شهرستان

021/75038120 : تلفکس

برای ارتباط فقط کافیست در وسایل هوشمند ارتباطی ، شماره تلفن را لمس کنید *.

info@daramadepaydar.com  : ایمیل درآمد پایدار

021/75038120 :تلفکس تهران

031/42651167 :تلفن اصفهان و نجف آباد